SOODUSHIND

MAHE MESI 430g

4.70 

100+ EESTI TAIME VÄEGA MESI

Puhta maitsega rikkaliku koostisega Eesti metsa mahe mesi!

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Millistelt taimedelt mesi on kogutud?

Mahemeele on iseloomulik, et mesi ei ole kogutud vaid ristõielistelt kultuuridelt. Tüüpilise ristõielise- rapsi, monokultuurne kasvatus, on märkimisväärselt tõstnud ka pestitsiidijääkide sisaldust mees, mis ei ole kasulik inimesele ega ka mesilasetele. Valides tunnustatud mahemee oled kindel, et mees on vaid mahedatelt taimedelt pärit õietolm ja nektar. Nii aitad panustad meie kõigi puhtamasse õhku ja keskkonda!

100+ Eesti taime väega MESI on kogutud enamjaolt looduslikelt ristõielistelt kultuuridelt nagu kapsasrohi, põldsinep. Veel võilill, kanarbik, pärn, maarjaohakas, seahernes, angervaks, härghein, pohl, mets-vaarikas, iminõges, lodjapuu, ristikud, mesikad ja paljud teised.

 

Mis on ühist mesinik Jaan Langebraunil ja Mahe Eeriksaarel?

Väetee sünnist saati on Eeriksaare ja Langebraunide perel olnud samad korjemaad- tihti saadavad just Jaani mesilased Väetee malevlaste põdrakanepikorjet.

Ökoloogilise tee juurde sulandub mahe mesi suurepäraselt. Mesinik Jaan Langebrauni pikka kogemust saab usaldada. Tõestatult  üle 100 taime sisaldav (kokku 150 erinevat korjetaime) mesi on garanteeritult puhtaim mesi kogu maailmas. Ka VÄETEE tiimile tuli üllatusena, et mesilased võivad õietolmu koguda näiteks nõgestelt või kuusepuult.  Mitte küll sellelt nõgeselt, mis kõrvetab vaid iminõgeselt  🙂

Uuri lisa mesiniku enda kodulehel: https://mesiaed.ee/koostis.html

Jaan on mesinik alates 1. märtsil 1988. Alates 2014. aastast on pidanud mesilasi mahedalt, mahepõllumajanduse registri nr 2542.

EAN: 4748001008927

Kogus klaaspurgis: 430g